DEĞERLİ VELİLERİMİZ,                                                                                                                                                                                                  

Çocuklarımızın zihinsel ve kişilik gelişiminin %70'inin 0-6 yaş arasında tamamlandığı bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Biz de bu bilinçle çocuklarımızı okul öncesi dönemde hakettikleri sevgi, şefkat ve kültürü kazandırarak; sağlıklı, çağdaş, milli ve manevi değerlerin farkında, sağlam temellere sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz. Bu amaçla okulöncesi eğitimin önemini ve ciddiyetini hissederek çocuklarımızı okula hazırlıyoruz.  Sosyal etkinliklerle gelişimi destekliyoruz. Eğitici oyunlarla eğlenerek öğreniyoruz. Yabancı dil (ingilizce) oyunlu eğitim olanakları ve bilgisayar destekli eğitimlerimizle çocuklarımızn gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlıyoruz. Tecrübeli, güler yüzlü kadromuzla; çocuklarımızın güvenli ,sağlıklı, hijyenik ve sevgi dolu ortamlarımızda en iyi şekilde korunmalarını ve eğitim almalarını sağlıyoruz. Kurumumuzda; çocuklarımızın doğuştan gelen zeka, yaratıcılık, araştırma, merak gibi özelliklerini geliştirmeye yönelik eğitim programları uygulanmaktadır. Özellikle erken çocukluk döneminde çocukların psikomotor, sosyal-duygusal, özbakım becerileri, bilişsel ve dil gelişimi son derece hızlıdır. Kurumumuz olarak amacımız; her gelişim alanına uygun ve yönelik güncel eğitim programları ve yaklaşımları aynı zamanda MEB'in okulöncesi eğitim programı çerçevesinde evrensel, bilimsel, sanatsal, özgün, yaratıcı, orjinal ürünleri ve fikirleri destekleyen, spor ve kültürel etkinliklere önem veren bir eğitim anlayışı ve aile katılımını önemseyen yaklaşımla eğitime devam eden bir kurum olmaktır. 

          Yenilenmiş ortamı ve kadrosuyla kurumumuzda çocuklarımızın en iyi eğitimi alabilmelerinin yanı sıra güvenlikleri ve temel ihtiyaçları açısından da detaylar göz önünde bulundurulmuştur.

           Çocuklar arasında bireysel farklılıklar ve her çocuk özeldir ilkesi göz önünde bulundurularak onların ilgi ve ihtiyaçlarına yönelik eğitim programları hazırlanmaktadır.

          Bizim için çocuklarımızın sağlığı ve güvenliği her zaman ilk önceliğimizdir.      

          Çağdaş, yaratıcı, sorgulayan,merak duygusu yüksek, özgüvenli ve sağlıklı iletişim kurabilen bireyler yetiştirebilmek dileğiyle..